Uroczystość Bożego Ciała

2 czerwca 2019

Zapraszamy  na Uroczystość Bożego Ciała, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa którą będziemy obchodzić w czwartek dnia 20 czerwca. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 9.30 na ul. Majątkowej pomiędzy nr 5 i 3  ( teren byłego zamku).  Po Mszy  św. wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem i  przejdzie ul. Majątkową, Wolności i Główną do naszego kościoła. Ołtarze będą usytuowane przy Figurze Matki Bożej na tzw. majątku, przy krzyżu przydrożnym na ul. Wolności, na kopcu czyli wzgórzu Lukasów i w kościele. Na tę Uroczystość zapraszamy poczty sztandarowe, kobiety w strojach regionalnych, dzieci komunijne, dzieci do sypania kwiatów, chór, orkiestrę i wszystkich Parafian. W tym dniu porządek Mszy  św. będzie następujący: godz. 7.00, 9.30 i 16.00. Spotkanie budowniczych ołtarzy na Bożego Ciało odbędzie się w środę 5 czerwca o godz. 18.30 w salce na probostwie.

Archiwum

 • 2020
  • Styczeń
 • 2019
  • Grudzień
  • Listopad
  • Październik
  • Wrzesień
  • Sierpień
  • Czerwiec
  • Maj
  • Kwiecień

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Akceptuję