sobota, 6 stycznia 2018

Orszak Trzech Króli

Już po raz drugi w naszej parafii w Uroczystość Objawienia Pańskiego uczestniczyliśmy w Orszaku Trzech Króli. Ok. 600 osób wzięło udział w ulicznych jasełkach i kolędowaniu. Dzięki Fundacji Orszak Trzech Króli każdy otrzymał pamiątkową koronę. Orszak poprowadziła Gwiazda, a tuż za nią Orkiestra, potem Trzej Królowie, dzieci wraz z rodzicami, licznie zgromadzeni parafianie oraz goście.
Dziękujemy za pomoc przy organizacji Orszaku 2018:
Fundacji OTK, MOK Czerwionka Leszczyny, Orkiestra "Dębieńsko", Policja w Czerwionce, Świetlica w Bełku, uczniom SP i Gimnazjum w Bełku, aktorom (Trzej Królowie, Święta Rodzina, Rycerze ze sztandarami, rodzinie za przygotowanie Gwiazdy), pani fotograf oraz pani kamerzystce. Każdemu z osobna za udział w Orszaku. Zdjęcia