sobota, 9 grudnia 2017

Wizytacja Ks. Biskupa Adama Wodarczyka - Dzień I

Wizytacja Ks. Biskupa Adama Wodarczyka - Dzień I
Każda parafia co parę lat przeżywa Wizytację Kanoniczną. Biskup przybywa do parafii, aby zapoznać się z całością działań duszpasterskich.
Ostatni raz przeżywaliśmy wizytację w 2009 r. Przybył wtedy do nas ks. bp Józef Kupny.
Tegoroczna wizytacja odbyła się w dniach 8 i 10 grudnia 2017 roku. Rozpoczęła się o godz. 11.00 Mszą św. W Domu Pogodnej Starości. Następnie swoje kroki Ksiądz Biskup skierował do Szkoły Podstawowej, gdzie spotkał się z Gronem Pedagogicznym, pracownikami administracji i obsługi, ale nade wszystko z uczniami. Kolejnym punktem Wizytacji było spotkanie z Siostrami Służebniczkami oraz księżmi dekanatu Dębieńsko. O godz. 17.45 nastąpiło uroczyste wprowadzeniem Księdza Biskupa Adama Wodarczyka do naszej świątyni.
Podczas uroczystej Mszy świętej pontyfikalnej Ksiądz Biskup udzielił 53. młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Zdjęcia