czwartek, 6 kwietnia 2017

"Sytuacja w Aleppo - Program Rodzina Rodzinie"

Drogi Darczyńco Programu Rodzina Rodzinie
4 kwietnia minie pół roku od inauguracji Programu Rodzina Rodzinie. Przedstawiciele Caritas Polska na przełomie lutego i marca odwiedzili Aleppo, poznali wstrząsające losy rodzin syryjskich, spotkali się z tymi, którym na co dzień przyszło żyć w cieniu wojny. 
Z wyjazdu powstała przejmująca videorelacja, którą możesz obejrzeć na kanale YouTube Caritas Polska

"Szanowny Darczyńco,
po spotkaniu z rodzinami z Aleppo, składamy serdeczne podziękowania i zapewniamy, że Twoje wsparcie przywraca godność konkretnej rodzinie poszkodowanej w wojnie. Ta pomoc ratuje im teraz życie, bo w Aleppo nie ma pracy ani możliwości jej znalezienia. Rodziny proszą nas, by jeszcze kontynuować pomoc.
Wspólnoty syryjskie w Aleppo wdzięczne za pomoc modlą się za Ciebie, my jako zespół Caritas Polska dołączamy do tej modlitwy."